0554324455

פילטור מוצרים

מחיר - slider
1,48919,089
מותג
אמפר
גודל גלגל

מציג 1–48 מתוך 67 תוצאות

קורקינט חשמלי NEXT
מבצע!
קורקינט חשמלי NEXT
4,000.00

חלון פנימי (iframe)קורקינט חשמלי 48V

קורקינט חשמלי הפך להיות אחד הכלים החשובים והנפוצים היום ברחבי הארץ ובעיקר בתל אביב.
ישנם סוגים רבים של קורקינטים חשמליים.
קורקינט חשמלי 48V, בדומה לאופניים חשמליים 48V, הוא אחד המבוקשים והאמינים מבין הכלים החשמליים. אחד הפרמטרים החשובים ביותר ברכישת קורקינט חשמלי הוא תשומת הלב לבטיחות שבכלי וביציבות הנסיעה שלו.
בסופו של דבר, אנחנו רוצים לשמור על עצמנו בכביש או בנתיבי האופניים ולכן עלינו לרכוש קורקינט חשמלי שהוא בטיחותי, נוח ואמין בנסיעה שלו לאורך זמן רב.
אצלנו בחנות תוכלו לבחור מבין מבחר עצום של קורקינטים חשמליים איכותיים וחזקים כמו כן אופניים חשמליים ואביזרים נלווים לכלים שלנו.
אל תתפשרו על איכות ועל שירות! אצלנו קונים אופניים/קורקינטים חשמליים עם שירות יוצא דופן שלא מוריד את החיוך לרגע!

קורקינט חשמלי 36V

כמו הקורקינט 48V, גם ה36V הוא מבוקש ולגמרי נותן את תוצאה שאתם מחפשים.
כמובן, כמו שאפשר להבין מהשם ומגודל הV, הקורקינט 36V מעט יותר חלש ויגיע למהירויות פחות גבוהות ולכן אולי יכול להתאים יותר לצערים שמבנינו.
הקורקינטים לא סתם כבשו את תל אביב ואת הערים הגדולות, זה קורה כי הוא פשוט כלי נוח לשימוש, מהיר, בטיחותי וחזק שנשמר לשנים רבות.
חשוב מאוד לנסות את הקורקינט לפני הרכישה על מנת לראות שהוא מתאים לגובה ולמשקל הנוסע כדי לשמור על מקסימום יכולת נסיעה.

בנייה ותכנון הקורקינטים שאצלנו בחנות – עברו אותה על ידי מיטב המומחים ולכן אנו מחזיקים בדגמים האיכותיים והאמינים שיש היום בשוק.

היתרונות של קורקינט חשמלי

קורקינטים חשמליים הופכים לאמצעי תחבורה פופולרי יותר ויותר, במיוחד באזורים עירוניים. כלי רכב ידידותיים לסביבה אלה מציעים דרך נוחה ומהנה להתנייד בעיר, תוך הפחתת טביעת הרגל הפחמנית.
יש מגוון של קורקינטים חשמליים הזמינים בשוק, כל אחד עם תכונות ויתרונות ייחודיים משלו. חלק מהקורקינטים החשמליים מיועדים לנסיעה למרחקים קצרים, בעוד שאחרים בנויים לנסיעות למרחקים ארוכים. חלק מהם ניתנים לקיפול, מה שהופך אותם קלים לאחסון ולהובלה, בעוד שאחרים מיועדים לשטח קשה.
אחד היתרונות הגדולים ביותר של קורקינטים חשמליים הוא עלות-תועלת שלהם.
הם זולים הרבה יותר לתפעול מרכבים מסורתיים המונעים בבנזין, מכיוון שהם אינם דורשים דלק ועלויות תחזוקה נמוכות. בנוסף, קורקינטים חשמליים טובים גם לאיכות הסביבה, שכן הם אינם מייצרים פליטות.

בטיחות קורקינט חשמלי

בטיחות היא גורם חשוב נוסף שיש לקחת בחשבון בבחירת קורקינט חשמלי. דגמים רבים מצוידים בתכונות כגון נורות LED, מחזירי אור וצופר, כדי לשפר את הראות ולהתריע לאחרים על הכביש. חשוב גם לחבוש קסדה ולמלא אחר חוקי התעבורה המקומיים בעת רכיבה על קורקינטים חשמליים מכל סוג או דגם.
בסך הכל, קורקינטים חשמליים מציעים אפשרות תחבורה נוחה, חסכונית וידידותית לסביבה למי שמחפש לנווט באזורים עירוניים.
עם כל כך הרבה דגמים שונים זמינים, יש לנו קורקינטים חשמליים שיתאים לצרכים של כמעט כל אחד.

קורקינט חשמלי

מחיר - slider
1,48919,089

פילטור מוצרים

מותג
אמפר
גודל גלגל