0554324455

3 עובדות חשובות על מנעול לאופניים

כל בעל אופניים חושש פן יגנבו לו את האופניים, וכי ברור מאליו שהוא חייב לנקוט בצעדים מתאימים על מנת שתרחיש שכזה לא יקרה.

הגנבים לוטשים את עיניהם לכיוון האופניים משום שבאופן יחסי קל לגנוב אותם, ולהרוויח כמה ₪ בעבור המכירה שלהם, בפרט נוכח הפריצות המשוועת שלאורה המון בעלי אופניים לא דואגים בכלל לנקוט באמצעים בסיסיים על מנת להגן על האופניים שברשותם.

כדי להמשיך לשמור על האופניים שלכם, טוב תעשו אם תשריינו אותם עם מנעול לאופניים טוב.

אנו ממליצים לכם שלא להסתפק בפתיח, כי אם לקרוא ברצף, וכך תבינו מה הן 3 עובדות חשובות על מנעול לאופניים…

מה כדאי שתדעו על מנעול לאופניים מסוג מנעול שרשרת?

מנעול לאופניים מסוג שרשרת ניכר בהיותו בעל טווח הרבה יותר גדול משאר מנעולי האופניים, בעוד הוא הרבה יותר כבד מסוגי מנעולים לאופניים אחרים.

סוג זה של המנעול לאופניים מורכב מחוליות של פלדה, כאשר לרוב הוא מכוסה בוויניל או בשרוול של ניילון, וזאת על מנת ליצור הגנה על הגימור של האופניים. באופן עקרוני, המנעול לאופניים מסוג שרשרת עשוי לכלול מנעול מיני U, מנעול נפרד או מובנה, ואף מנעול קומבינציה.

מכיוון שיש בו המון חוליות כבדות, המנעול לאופניים הזה לרוב יהיה הרבה יותר כבד משאר המנעולים לאופניים U.

קיימים בו כל מיני דגמים עם קישורים מאוד מעוצבים, ונודעים בכך שממש קשה לשבור אותם, מה שאומר שהם מאוד מאובטחים. בדרך כלל אפשר לשאת אותם בתור חגורה, או על רוחב החזה, כמו גם על הכתף.

מה כה מייחד מנעול לאופניים מסוג LOCK-U? 

מה שכה מייחד מנעול לאופניים מסוג U-Locks בא לידי ביטוי באבטחה הגבוהה שהוא מסוגל לספק לאופניים שלכם. על מנת לעשות בו שימוש, המוט הצולב ייפתח ומוסר והיו המתאים יהיה מסביב לחפץ כל שהוא אי אפשר להזיז אותו, כדוגמת מתלה חנייה לאופניים. כמו כן, השלדה של האופניים והן הגלגלים הקדמיים וכן האחוריים.
בשלב הבא, עליכם לנעול את המוט הצולב במקום הייעודי שלו, בשביל לנעול את האופניים החשמליים.
ניתן להשיג את המנעול לאופניים הזה במנעד נרחב של גדלים, כאשר הוא לרוב יהיה מיוצר מפלדה שכוסתה בוויניל, וזאת על מנת לספק הגנה על גימור האופניים.
נראה, על פניו, כי הגנבים מתקשים לפצח את המנעול לאופניים הזה. למרות זאת, אולי כדאי שתעשו שימוש בשרשרת נוספת או במנעול כבל, לשם עוד הגנה, באופן הזה שיהיה באפשרותכם להשאיר את הגלגל הקדמי של האופניים במקומו הטבעי, תוך כדי אבטחה שלו באמצעות השרשרת או הכבל.
בנוסף לכך, באם תשכילו לבחור שני סוגי מנעולים לאופניים תוכלו להקשות יותר על הגנבים במלאכת הגניבה הזדונית שלהם, והם יחפשו אחרי זוג אופניים אחר, שהרבה יותר קל לגנוב אותם.

מה מאפיין את הסוג של מנעול לאופניים כבלים? 

מה שמאפיין את הסוג של מנעול לאופניים כבלים שקודם כל, הוא ממש לא מיועד לשם סיכון גבוה, יחד עם זאת, הוא ממש נוח. ניתן להשיג אותו בכל מיני עוביים או אורכים, כאשר הוא עשוי מחוט מפותל, והוא אף עשוי לכלול מנעול בנפרד או מנעול מובנה, והן מנעול של קומבינציה, ולשם הגנה מלאה על האופניים הוא מצופה בוויניל.
עסקינן אודות המנעול הכי קליל, אשר לרוב מתפתל מעצמו, מה שבהכרח הופך אותו לקל לשם נשיאה.
לעומת סוגי המנעולים האופניים הקודמים שסקרנו לעיל, גם הסוג הכי עבה לא מספק כמוהם משנה ביטחון, ובשל כך הוא משמש הכי טוב במקום יותר בטוח, בעודו נושא בשורה של גורם מרתיע יותר, לעומת קו הגנה רציני. 

אולי יעניין אותך גם